Важливі речі, яким собака може навчити вашу дитину

rebenok-i-sobaka

Рано чи пізно кожна дитина починає говорити про те, що хоче домашнього вихованця. Ваш малюк хоче цуценятко, а ви не впевнені, чи варто заводити собаку? Єдине, про що вам варто подбати – це гігієна і чистота в будинку, в іншому ж собаки дуже добре впливають на дітей, можна сказати, беруть безпосередню участь у їх вихованні.

Як показали дослідження вчених, діти, які ростуть в будинку з собачками, краще адаптуються до дорослого життя. Адже собака розвиває дитину в соціальному, інтелектуальному, емоційному і навіть фізичному плані. Дітки, яких «виховують» ці домашні тварини стають більш чуйними, знаходять більше друзів, легше знаходять спільну мову зі сторонніми людьми і т.д. А тепер докладніше про все, чого може навчити собака вашу дитину.

1. Відповідальність. Мабуть, це найголовніше, чого навчають наших дітей домашні тварини. Як кажуть, ми у відповіді за тих, кого приручили. Коли малюк навчиться піклуватися про собаку, задовольняти її потреби, він стане більш відповідальним, і не тільки в догляді за домашнім вихованцем, а і в інших питаннях. Проте, коли дитина буде бачити, що вихованець зростає і радіє життю, це підвищить і її самооцінку, що також дуже важливо.

2. Безкорислива любов. Як відомо, собаки – одні з самих люблячих і відданих тварин. Кожен день собака буде чекати на вас, радіти, коли ви приходите додому, спілкуватися з вами – ніщо так не порадує її як просто ваша присутність. Це найяскравіший приклад безкорисливої любові. Така поведінка вихованця стане не тільки прекрасним прикладом для наслідування – навчить самої справжньої любові, а й, знову ж, підніме самооцінку і самовпевненість малюка.

3. Довіра. Жодна жива істота в світі так не заслуговує довіри, як собака. Вони віддані і безкорисливі. Крім того, собака завжди буде рада вислухати дитину. І навіть якщо вона не знає змісту слів, вона все розуміє по тону мови і мові жестів. У підсумку, ваш малюк навчиться відкриватися не тільки домашньому улюбленцю, а й оточуючим його людям, довіряти їм, як і улюбленому песику.

4. Комунікабельність. Багатьом собакам подобаються люди, їм подобається зустрічатися з новими знайомими (у вашій компанії, звісно). Такою своєю поведінкою вони вчать дітей навичкам соціалізації, дітки стають більш комунікабельними, відкритими і уважними до людей.

5. Активність Щоденні прогулянки та ігри з собакою будуть привчати дитину до фізичної активності. Тварині необхідно рухатися кожен день, щоб залишатися у формі і почуватися добре, а люди, у яких є собаки, починають вести себе таким же чином.

6. Важливість сімейних відносин. Собака навчить вашу дитину любити і цінувати сім’ю. Вона покаже, як добре і приємно проводити час у колі сім’ї. Крім того, собачки відмінно справляються з сімейними конфліктами, примирюючи між собою оточуючих.

7. Терпіння і співпереживання. Останнє, але не менш важливе. Як і всі живі істоти, собачка спочатку буде маленькою, потім дорослою, потім почне старіти. Особливо під кінець їй буде потрібен особливий догляд, а так як дитина буде любити вихованця, вона зробить все, щоб йому було добре – буде терплячою і співчуваючою. А ці якості необхідні кожній дорослій людині.

Автор: Сальнікова Анна

Джерело: mama-tato.com.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*