Відомий мультфільм про козаків отримає продовження

Megogo забезпечить фінансову підтримку проекту, а студія Baraban, створена на базі “Укранімафільму”, займеться безпосередньо виробництвом. Партнером проекту стала група “1+1 медіа” повідомляє rbc.ua

Як розповів директор з маркетингу Megogo Іван Шестаков, новий сезон мультсеріалу буде готовий до літа наступного року,  до фіналу чемпіонату Євро-2016. У сюжеті мультсеріалу також буде обіграна тема футболу. У кожній із серій козаки будуть грати у футбол в новій країні. Мультсеріал розрахований на дітей і дорослих, які добре пам’ятають “Козаків” з дитинства. Суму інвестицій у виробництво Megogo не розкриває. Але, за оцінками учасників ринку, хвилина української анімації може коштувати в середньому близько 1 тис. євро.

козаки_cossakland.org.ua“Козаки. Футбол” – це початок довгострокової стратегії Megogo з виробництва власного контенту. Зараз керівництво відеосервісу веде переговори з низкою компаній про зйомку розважальних, гумористичних і пізнавальних програм для молоді.
“Ми проаналізували український ринок і дійшли висновку, що існує дефіцит контенту для дітей та молоді, а попит на подібний контент є“, – пояснив Шестаков.

В перспективі власний контент можна буде продавати телеканалам. Але, в першу чергу, Megogo зможе запропонувати його своїм глядачам на ексклюзивних правах. І, що важливо, раніше, ніж це зроблять пірати. Шестаков також розповів, що власним контентом буде легше керувати.

“ЯК КОЗАКИ… ”
ВСІ СЕРІЇ МУЛЬТФІЛЬМУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*