Осінні прогулянки для дітей до 1 року: поради мамам

autumnbaby

Прийшла осінь, вдихнувши в розпечене літнім сонцем повітря приємну свіжість та прохолоду. Гуляти з дитиною на вулиці корисно завжди, а осінь ніби створена для того, щоб пройтись парком з дитячим візочком. Повітря дійсно свіже, мами почуваються спокійніше, бо вже не варто боятися сонячних опіків і теплових ударів. Осінь ― дуже комфортний сезон для дитячих прогулянок, але дуже важливо правильно до нього підготуватися. Є 5 основних нюансів, котрі обов’язково потрібно враховувати перед виходом з дому.

  1. Головна особливість осіннього сезону ― широкий температурний діапазон. Температура може коливатися від +27˚С до +7˚С, і під кожну треба вдягти малюка так, щоб йому було комфортно. Завжди звертайте увагу на інформацію про погоду на радіо, телебаченні, в Інтернеті, дивіться на домашній градусник, а найкраще, перед тим, як одягти дитину, вийдіть на вулицю самі. 1-2 хвилини допоможуть правильно зорієнтуватися, якою насправді є температура на момент вашої прогулянки.
  2. Теплообмін дитини до трьох місяців ще не розвинений. Коли на вулиці від +13˚С до +17˚С, достатньо бавовняного сліпу, тонкої шапочки і одного утепленого велюрового комбінезончика. Якщо ледь холодніше, від +8˚С до +13˚С, поверх простенького сліпу і легенької шапочки треба вдягти на дитину комбінезон з тонким шаром утеплювача, а новонароджену крихітку покласти в конверт. Не перестарайтесь. Боячись простудити маля, не перегрійте його. При 25˚С без вітру дитині не буде холодно в бавовняному сліпі, навіть якщо на календарі жовтень. Одягайте малюка не за календарем, а по погоді.
  3. Температура повітря ― це не єдиний важливий показник. Мають значення вологість, швидкість та напрямок вітру, наявність чи відсутність туману. Тому інколи температура +25˚С відчувається як +18˚С.
  4. Завжди враховуйте, що осіння погода може змінюватись прямо на очах. Коли ви виходите з дому, тепло і світить сонечко, але вже за 5 хвилин може подути льодяний вітер і буквально нізвідки полити дощ. Тому у мами в запасі завжди має бути відповідний комбінезончик, шапочка, утеплений плед, відповідний до сезону. Не забувайте про дощовики, що захищають дитячий візочок від опадів.

Якою б не видалась осінь цього року, справжньою золотою чи мокрою та дощовою, привчайте вашу крихітку до щоденних прогулянок на свіжому повітрі з перших днів життя. Це допоможе укріпити імунітет дитини. У природи немає поганої погоди, головне ― навчитися правильно вдягати малюка на прогулянки.

Джерело: mama-tato.com.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*